Yükleniyor

Haberler / Blog

Alya Gurme Lezzetler

Türk ve Dünya Mutfağının 124 farklı lezzeti ile Manavgat’ın yeni lezzet noktası haline gelen Side Alya Steak House & Restaurant… Misafirlerine sunduğu gurme lezzetlerle büyük beğeni topluyor.

 

Hizmete açıldığı günden bu yana gerek lezzeti, gerekse kalite ve hijyen anlayışı ile Manavgat ve Side’nin aranan mekanı haline gelen Alya Steak House & Restaurant… Dünya mutfağının 124 farklı lezzetlerinin yanı sıra nezih ortamı ve oldukça ekonomik fiyat politikası ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

     

Gurme Lezzetler

Menüsünde Türk ve Dünya mutfağının 124 farklı lezzetini barındıran Alya Steak House & Restaurant… Başta Steak çeşitleri olmak üzere Deniz ürünleri, Kahvaltı, Pide çeşitleri, Spagettiler, Güveç çeşitleri, Tavuk çeşitleri ve Pizzaların yanı sıra Türk Mutfağının çeşitli lezzetlerine de menüsünde yer veriyor.  

 

Kahvaltı

Özellikle kahvaltı müşterilerine özel bir hizmet sunan Alya Steak House & Restaurant… Her gün saat 10:30’a kadar süren açık büfe ve serpme kahvaltı sonrasında misafirlerine ücretsiz olarak yüzmeleri ve eğlenmeleri için otel havuzunu hizmete açıyor.

 

Konaklama Hizmeti

İsteyen müşterilerine konaklama hizmeti de sunan Alya Steak House & Restaurant… Misafirlerini denize 300 mt mesafede konumlanmış, samimiyetin ve  konforun biraraya geldiği Side Alya Otel’de ağırlıyor. 

 

Nargile Keyfi

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en önemli önceliği olarak belirleyen Alya Steak House & Restaurant… Nargile severleri de unutmadı. Doğu’nun, tütüne tat katan kültürü Nargile ile de misafirlerine hizmet veren Alya Steak House… Benzersiz Nargile Keyfini yaşamak için nargile severleri Side Mahallesi İnönü Bulvarı 34/3 deki adresine davet ediyor.

 

Manavgat Restaurant. Et Yemekleri. Akşam Yemeği. Nargile Kafe. Kahvaltı. Kahvaltı Salonu. Serpme Kahvaltı. Pizza Salonu. Cafee Bar. Deniz Mahsülleri Pide Çeşitleri.

 

ALYA STEAK HOUSE & RESTAURANT

Side Mahallesi İnönü Bulvarı 34/3 SİDE - ANTALYA - MANAVGAT

Tel: 0545 443 5707