Yükleniyor

Haberler / Blog

Kahvaltının Yeni Adresi; ALYA STEAK HOUSE

Side’nin önde gelen Restoran ve Eğlence mekanlarından Alya Steak House & Restaurant… İştah açıcı kahvaltı menüsünde yer alan organik ve yöresel tatları ile özellikle serpme kahvaltı tutkunlarının yeni adresi haline geldi.

 

Hizmete açıldığından buyana sahip olduğu kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile büyük beğeni toplayan Alya Steak House & Restaurantİştah açıcı kahvaltı menüsü ile de lezzet düşkünlerinin dikkatini çekiyor. Organik ve yöresel tatları ile özellikle serpme kahvaltı tutkunlarının yeni adresi haline gelen Alya Steak House & Restaurant… Ayrıca kahvaltı sonrası verdiği ücretsiz havuz keyfi hizmetiyle de misafirlerinin beğenisini topluyor.

 

Dünya Mutfağından Lezzetler

Menüsünde Türk ve Dünya mutfağının 124 farklı lezzetini barındıran Alya Steak House & Restaurant… Başta Steak çeşitleri olmak üzere Deniz ürünleri, Kahvaltı, Pide çeşitleri, Spagettiler, Güveç çeşitleri, Tavuk çeşitleri ve Pizzaların yanı sıra Türk Mutfağının çeşitli lezzetlerine de menüsünde yer veren Alya Steak House & Restaurant… Tüm Manavgat halkını bu lezzetleri tatmaya davet ediyor.

 

Konaklama Hizmeti

İsteyen müşterilerine konaklama hizmeti de sunan ALYA STEAK HOUSE & RESTAURANT… Misafirlerini denize 300 mt mesafede konumlanmış, samimiyetin ve  konforun bir araya geldiği Side Alya Otel’de ağırlıyor. 

 

Benzersiz Nargile Keyfi

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en önemli önceliği olarak belirleyen ALYA STEAK HOUSE & RESTAURANT… Nargile severleri de unutmadı. Doğu’nun, tütüne tat katan kültürü Nargile ile de misafirlerine hizmet veren ALYA STEAK HOUSE & RESTAURANT… Benzersiz Nargile Keyfini yaşamak için nargile severleri Side Mahallesi İnönü Bulvarı 34/3 deki adresine davet ediyor.

 

Manavgat Restaurant. Et Yemekleri. Akşam Yemeği. Nargile Kafe. Kahvaltı. Kahvaltı Salonu. Serpme Kahvaltı. Pizza Salonu. Cafee Bar. Deniz Mahsulleri. Pide Çeşitleri.

 

ALYA STEAK HOUSE & RESTAURANT

Side Mahallesi İnönü Bulvarı 34/3 SİDE - ANTALYA - MANAVGAT

Tel: 0545 443 5707